S pocitom istoty kamkoľvek do sveta

Celoročné Cestovné Poistenie

Cestovanie do zahraničia je v tejto dobe bežnou záležitosťou väčšiny ľudí. Vďaka cestovnému poisteniu možno získať komplexnú ochranu v zahraničí a ušetriť si náklady, ktoré v zahraničí môžu vzniknúť v súvislosti s ochoreniami, úrazmi ale aj inými nepríjemnými situáciami. Tieto náklady sa často vedia vyšplhať do vysokých čísel, pričom cestovné poistenie stojí pár eur. Šetrenie na cestovnom poistení sa nemusí vyplatiť.

Ak klient cestuje viackrát v roku, určite je efektívnejšie mať uzatvorené celoročné cestovné poistenie, ktoré je možné dojednať s kvalitnými krytím už  za cca 50 €. Vo väčšine prípadov vyjde celoročné poistenie lacnejšie ako viacnásobné uzatváranie krátkodobého poistenia a zároveň je to aj pohodlnejšie, pretože ľudia často riešia poistenie na poslednú chvíľu, alebo už keď je neskoro. Takto sú poistení non-stop a pred ukončením platnosti ich poisťovňa kontaktuje s možnosťou na prolongáciu poistenia.

Uzatvoriť poistenie

Ak ste sa už rozhodli že celoročné cestovné poistenie je vhodné práve pre Vás, prezrite si naše najpopulárnejšie produkty. Inštrukcie ako prejsť celým „poisťovacím procesom“ sú uvedené v sekcií „Ako na to?“. Pokiaľ chcete prehľad všetkých našich produktov kliknite na tlačidlo „Všetky produkty“ 

Ako na to?

  • Vyberte si poistenie, ktoré Vám najviac vyhovuje
  • Kliknite na Poistiť sa a pozrite si bližšie informácie 
  • Ak ste s produktom spokojní kliknite na zakúpiť
  • Vyplňte požadované údaje a uhraďte platbu na účet
  • Okamžite po prijatí platby Vám budú doručené potrebné dokumenty
  • Možete cestovať bez obáv

Celoročné cestovné poistenie do 90 dní

43€/Rok

Celoročné cestovné poistenie do 90 dní

43€/Rok

Celoročné cestovné poistenie do 90 dní

43€/Rok

Celoročné cestovné poistenie do 90 dní

43€/Rok

Finančné centrum, a.s.
Centrum 27/32
017 01 Považská Bystrica

Telefón:
+421 42 433 08 57

E-mail:
info@financnecentrum.sk

Copyright © 2019 Finančné centrum, a.s. Všetky práva vyhradené.