Komplexné poistenie bytového domu

Váš bytový dom je s veľmi veľkou pravdepodobnosťou už poistený, či už prostredníctvom správcu alebo za Vašej asistencie cez predsedu BD. Problém však nastáva v tom, čo všetko máte vlastne z takéhoto poistenia kryté. v poistení bytového domu totižto nemáte zohľadnené hnuteľné veci t.j. váš osobný majetok ako napríklad chladnička, práčka, televízor, športové potreby, lyže, bicykle, nábytok, oblečenie, osobné veci atď…

Dôležité dokumenty

Najčastejšie otázky

Všetky informácie o cene a rozsahu krytia poistenia môžete nájsť v dokumentoch v hornej časti tejto stránky. Pre domácnosť v hodnote do 12 000€ je cena 25€ ročne t.j. 2,08€ /mesiac.

Svoju domácnosť si môžete v rámci nášho projektu poistiť priamo u nás, nakoľko tento produkt ponúkame exkluzívne a ako jediní na Slovensku. Kontaktujte svojho správcu s požiadavkou na komplexné poistenie alebo kontaktujte nás prostredníctvom mailu na komplexne@fc.sk

Samozrejme môže nastať aj situácia keď už máte poistenie uzatvorené v inej poisťovni. Aby ste neplatili zbytočne dvakrát poistenie domácnosti zároveň je možné určiť začiatok poistenia cez náš produkt na deň kedy Vám končí momentálne poistenie.

V tom prípade budeme potrebovať najskôr naceniť poistenie pre Váš bytový dom, inak by sme si nemohli byť istí, že je poistenie skutočne komplexné. Aby sme tak mohli spraviť, nahrajte nám vašu existujúcu zmluvu dole v kontaktnom formulári.

Uzatvoriť zmluvu cez formulár

Máte otázku? Neváhajte nás kontaktovať...

  Finančné centrum, a.s.
  Centrum 27/32
  017 01 Považská Bystrica

  Telefón:
  +421 42 433 08 57

  E-mail:
  info@financnecentrum.sk

  Copyright © 2020 Finančné centrum, a.s. Všetky práva vyhradené.