Bezplatná linka: 

0800 500 234

Váš partner pri poistení Vašich rizík!

Online poistenie

Ak chcete nájsť tie najvýhodnejšie ponuky nemôžete vylúčiť ľudský faktor. Týmto heslom sa riadime aj u nás a z toho dôvodu nepoužívame zložité automatizované systémy určené na výpočet poistného. Na základe našich dlhoročných kontaktov s poisťovňami, pre Vás osobne pripravíme cenovú ponuku k službe, ktorú si vyberiete. Prístup k zákazníkovi je u nás prvoradý a kontaktovať Vás budeme už do pár minút. Nikde nenájdete odbornejšiu analýzu z viac ako 25 poisťovní a vyše 4000 poistných prouktov.

  Rýchlosť
  0%
  Efektivita
  0%
  Spokojnosť
  0%

  Po zaslaní ponuky Vás budeme bezodkladne kontaktovať. A to najmä počas pracovných hodín keď je Vám k dispozícií väčšie množstvo našich asistentov. V súrnych prípadoch zašleme ponuku dokonca aj mimo pracovné hodiny a cez víkend bez príplatku.

  Zadarmo

  Rýchlo

  Profesionálne

  Bez automatizácie

  Finančné centrum, a. s. je spoločnosť poskytujúca komplexné a vysoko profesionálne služby najmä  v oblasti poisťovníctva, bankovníctva, financovania a v ďalších príbuzných oblastiach. Spoločnosť sa počas svojho vývoja od roku 1997 vyprofilovala na stabilného a spoľahlivého partnera pre klientov, ktorí hľadajú kvalitné poisťovacie služby a profesionálne poradenstvo. 

  Servis, ktorý poskytujeme, je založený na osobnom a serióznom prístupe k Vám, na dlhoročnej praxi v oblasti sprostredkovania poistenia a na zodpovednom prístupe ku svojej práci. To je dnes nevyhnutný predpoklad úspešných a dlhodobých obchodných vzťahom s klientom.

  Je pre nás veľmi dôležité ponúknuť Vám tie najlepšie produkty a služby vo všetkých oblastiach životného, majetkového, zodpovednostného a finančného poistenia, ktoré sú v ponuke na poistnom trhu.

  Referencie z internetu

  Finančné Centrum, a.s.
  4.5
  Na základe 15 recenzií
  powered by Google
  Milos Hodas
  Milos Hodas
  19:51 27 Aug 19
  Spokojný
  Emil Hošták
  Emil Hošták
  21:29 14 Nov 18
  Ok
  Matej SSS
  Matej SSS
  19:07 15 Aug 18
  Spokojnosť.
  Vladimíra Bujdáková
  Vladimíra Bujdáková
  09:20 16 Aug 17
  Som veľmi spokojná so službami.
  Matej Filo
  Matej Filo
  10:29 20 Jul 17
  Potrebujete sa poistiť? Príďte do FCčka, kde vám pomôžu vybrať to najlepšie poistenie pre Vás.
  Ďalšia recenzia

  Finančné centrum, a.s.
  Centrum 27/32
  017 01 Považská Bystrica

  Telefón:
  +421 42 433 08 57

  E-mail:
  info@financnecentrum.sk

  Copyright © 2019 Finančné centrum, a.s. Všetky práva vyhradené.